Kaliski policjant na podium - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Aktualności

Kaliski policjant na podium

Data publikacji 14.03.2018

Kaliski policjant asp. sztab. Michał Kubisiak stanął na podium XXI Amatorskich Mistrzostw Kalisza w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardingu. Miłośnicy sportów zimowych rywalizowali na stoku narciarskim w Zieleńcu. Na starcie stanęło ponad 60 zawodników w różnym wieku. Wśród uczestników nie zabrakło też najmłodszych kaliszan, którzy zaprezentowali swoje umiejętności. Oprócz sportowej rywalizacji wszystkim przyświecał jeden cel – dobra zabawa.

 

Służba w Policji to wymagająca praca. Nigdy nie wiadomo co przyniesie nowy dzień, i z jakimi zadaniami przyjdzie się zmierzyć. Większość policjantów pracuje w systemie zmianowym. Zdarza się, że nie kończą o czasie. Są na służbie do skutku, tyle ile trzeba. Wśród mundurowych są tacy, którzy pomimo dużej ilości obowiązków zawodowych i prywatnych, znajdują czas na realizacje własnych pasji. Jednym z nich jest asp. sztab. Michał Kubisiak. Zawodowo kierownik Nieetatowej Grupy Realizacyjnej KMP w Kaliszu, prywatnie miłośnik aktywnego spędzania czasu wolnego. Dyscypliny sportu, które z zamiłowaniem uprawia to m.in. bieganie, windsurfing oraz narciarstwo. Michał nie unika też rywalizacji. Często uczestniczy w zawodach sportowych, niejednokrotnie reprezentując Komendę Miejską Policji w Kaliszu.

Ostatnie zawody, w których brał udział, to XXI Amatorskie Mistrzostwa Kalisza w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardingu. Kaliski policjant, był jednym z ponad 60 zawodników, którzy stanęli na stoku narciarskim w Zieleńcu, aby rywalizować o miejsce na podium. Ostatecznie, w kategorii „OPEN Mężczyźni” asp. sztab. Michał Kubisiak uplasował się na wysokiej trzeciej pozycji. Po dwóch zjazdach slalomu giganta osiągnął łączny czas 0:50,01.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

AJW