Poszukujemy zaginionego mężczyzny - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Kaliszu

Aktualności

Poszukujemy zaginionego mężczyzny

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu poszukują zaginionego Pawła Jaśkiewicza, mieszkańca gminy Goszczanów. Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informacje na temat jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Paweł Jaśkiewicz po raz ostatni widziany był przez członków rodziny w listopadzie br. w miejscowości Wolica. Od tego momentu, do chwili obecnej zaginiony 55 latek nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 184 cm., szczupła budowa ciała, oczy piwne, twarz pociągła, szatyn – golił głowę na łyso. Znaki szczególne - amputowany duży palec nogi lewej.

Brak danych co dokładnego ubioru w okresie zaginięcia

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 62 76 55 370 lub 62 76 55 193. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: miroslaw.balcer@po.policja.gov.pl lub pod numer alarmowy 997.