Komenda Miejska Policji w Kaliszu
Strona Główna
Kierownictwo
Kontakt
Zespół Komunikacji Społecznej
Prewencja
Prewencja kryminalna
Ruch Drogowy
Wydział Dyżurnych
Podległe jednostki
Dzielnicowi-Kalisz
Dzielnicowi-Powiat
Zaginieni i poszukiwani
IPA
Klub Honorowych Dawców Krwi
Stowarzyszenie emerytów
Komunikaty
Skargi i wnioski
Podziękowania
Realizacje wniosków z debaty
Prewencja kryminalna
Mapy zagrożeń
mapka2_2.png
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
1procent
bip_logo 

kgp

skanuj
Z życia SEiR Policyjnych w Kaliszu
Zawsze wierni ojczyźnie | Drukuj |
Autor: Eugeniusz Linkowski   
23.08.2016.

p2680482To hasło które łączy Związek Żołnierzy Wojska Polskiego i Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych. W bieżącym roku z okazji Święta Wojska Polskiego 12 sierpnia w Starostwie Powiatu Kaliskiego, odbyło się spotkanie seniorów wojska w którym uczestniczyli również aktywiści Kaliskiego Stowarzyszenia Emerytów Policyjnych. W uroczystości wzięli udział Starosta Kaliski Pan Krzysztof Nosal, Komendant WKU w Kaliszu ppłk Andrzej Krupiński, Prezes Zarządu Rejonowego ZŻWP płk w st.spocz. Ryszard Opaliński oraz prezesi bratnich służb mundurowych zrzeszeni w federacji.


…więcej
 
"Tour de Calisia" - VIII Setka Cyklisty | Drukuj |
Autor: H.Kubik   
10.08.2016.
sam_9138Rajd "Tour de Calisia", nazywany również "Setką Cyklisty", jest organizowanym przez Klub Turystyki Kolarskiej "Cyklista" w Kaliszu ogólnopolskim rajdem turystycznym o długości 100 km, którego trasa biegnie ciekawymi zakątkami naszych okolic – powiatu kaliskiego i sąsiednich. W 2016 r., tradycyjnie w pierwszą sobotę sierpnia, odbyła się ósma już jego edycja. W tym roku w rajdzie uczestniczyła także 12 osobowa grupa członków Koła PTTK "Z Buta" przy Stowarzyszeniu Emerytów i Rencistów Policyjnych w Kaliszu a także policjanci KMP w Kaliszu.
…więcej
 
Święto kaliskiej Policji | Drukuj |
Autor: Zbigniew Gąsiorek   
03.08.2016.

dsc_2692W dniu 22 lipca 2016 roku kaliscy Policjanci obchodzili swoje święto. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą policjantów zamordowanych w 1940 roku w Ostaszkowie. Obchody poprzedziła msza święta w Kościele Garnizonowym , której przewodniczył biskup kaliski Edward Janiak. Następnie w Collegium Novum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu odbyła się oficjalna uroczystość której przewodniczył Komendant Miejski Policji w Kaliszu inspektor Mirosław Ścisły.

…więcej
 
Strzelanie obywatelskie | Drukuj |
Autor: Draiusz Stępniak   
28.07.2016.
1Zawody strzeleckie z okazji Narodowego Święta 3 Maja pod hasłem "Strzelanie Obywatelskie" odbyły się w sobotę, 14 maja w Kaliszu. Impreza odbyła się na strzelnicy Kaliskiego Bractwa Strzelców Kurkowych.
…więcej
 
Wspaniałe wczasy w Bługarii | Drukuj |
Autor: Roman Wojciechowski   
12.07.2016.

dsc01749Kaliskie Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych zorganizowało w dniach od 9 do 22 czerwca 2016 r. wyjazd wypoczynkowo – turystyczny do miejscowości Primorsko w Bułgarii. Funkcję pilota pełnił członek naszego Stowarzyszenia pan Waldemar Pawlak, który też dostosował program wycieczki do potrzeb i wymagań emerytów.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 39

baner170x85_animowany
308
  
debaty społeczne
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
wozniak_www_kmp_kalisz_zmiana
130[1][1]
informacje-z-odpraw.jpg