Komenda Miejska Policji w Kaliszu
Strona Główna
Kierownictwo
Kontakt
Zespół Komunikacji Społecznej
Prewencja
Prewencja kryminalna
Ruch Drogowy
Wydział Dyżurnych
Podległe jednostki
Dzielnicowi-Kalisz
Dzielnicowi-Powiat
Zaginieni i poszukiwani
IPA
Klub Honorowych Dawców Krwi
Stowarzyszenie emerytów
Komunikaty
Skargi i wnioski
Podziękowania
Realizacje wniosków z debaty
Prewencja kryminalna
mapka2_2.png
1procent
bip_logo 

kgp

skanuj
Online
Odwiedza nas 2 gości
Aktualności Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu
Kontrole autokarów - bezpieczne ferie
30.01.2015.

obraz11_021Tegoroczne ferie zimowe dla dzieci i młodzieży z województwa wielkopolskiego rozpoczną się 16 lutego. Informujemy, że policjanci kaliskiej drogówki, na wniosek organizatorów wycieczek, rodziców lub opiekunów mogą sprawdzić stan techniczny autokarów oraz zbadać trzeźwość kierowców. Kontrole warto zaplanować wcześniej.

…więcej
 
"Bezpieczny senior na drodze" w Cekowie-Kolonii
29.01.2015.

obraz11_102Kolejna gmina włączyła się w działania realizowane w ramach programu „Bezpieczny senior na drodze”. Wczoraj Wójt Gminy Ceków-Kolonia Pan Mariusz Chojnacki, przekazał kaliskim policjantom odblaski, które stróże prawa rozdadzą seniorom mieszkającym na terenie gminy. Dbając o bezpieczeństwo osób starszych, stróże prawa i władze gminy chcą w ten sposób przypomnieć seniorom o obowiązku używania elementów odblaskowych poza obszarem zabudowanym po zmierzchu.

…więcej
 
Debata z uczniami Zespołu Szkół nr 7 w Kaliszu
28.01.2015.

dsc_773023 stycznia w Zespole Szkół nr 7 w Kaliszu odbyła się debata społeczna po hasłem „Informuję, nie kapuje”. W spotkaniu uczestniczyło blisko 400 uczniów, którzy rozmawiali z przedstawicielami Policji, Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu oraz Centrum Interwencji Kryzysowej na temat agresji i przemocy, z którą mogą zetknąć się w codziennym życiu.

…więcej
 
Szkolenie na wypadek podłożenia ładunku wybuchowego.
27.01.2015.

obraz11_067Jakie czynności należy podjąć w przypadku otrzymania informacji o podłożeniu ładunku wybuchowego, kogo powiadomić i w jaki sposób przeprowadzić ewakuację ? Na te i inne pytania odpowiadał dziś Naczelnik Wydziału Dyżurnych i Operacji Policyjnych KMP w Kaliszu nadkom. Mariusz Fułek w ramach szkolenia dla administratorów obiektów pt.„Postępowanie w związku ze zgłoszeniem o podłożeniu ładunków wybuchowych”. Współorganizatorem spotkania był Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Urzędu Miejskiego w Kaliszu.

…więcej
 
3/4 Polaków ma zaufanie do Policji
27.01.2015.
mswPolicja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.
…więcej
 
Dzień Babci i Dziadka z policjantami
26.01.2015.

image_4dd„Dzień Babci” i „Dzień Dziadka” to nie tylko okazja do złożenia życzeń i wręczenia upominków osobom starszym. To również moment, aby przypomnieć seniorom o zagrożeniach, z jakimi mogą się zetknąć ze strony przestępców. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu do edukowania seniorów wykorzystali akademie szkolne, które zostały zorganizowane w wielu placówkach oświatowych na terenie Kalisza. W minionym tygodniu odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 8, którzy przygotowali dla swoich dziadków wiele atrakcji.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2263

baner170x85_animowany
debaty społeczne
dziel
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
header_wielkopolska[1]
308
  
sier._szt._wozniak_www_kmp_kalisz_zmiana
130[1][1]
informacje-z-odpraw.jpg
telefon-dla-turystow
Informacyjny serwis policyjny
1-okno_isp_top[1]
nszz policjantów
12[1]
Popularne