Komenda Miejska Policji w Kaliszu
Strona Główna
Kierownictwo
Kontakt
Zespół Komunikacji Społecznej
Prewencja
Prewencja kryminalna
Ruch Drogowy
Wydział Dyżurnych
Podległe jednostki
Dzielnicowi-Kalisz
Dzielnicowi-Powiat
Zaginieni i poszukiwani
IPA
Klub Honorowych Dawców Krwi
Stowarzyszenie emerytów
Komunikaty
Skargi i wnioski
Podziękowania
Realizacje wniosków z debaty
Prewencja kryminalna
Mapy zagrożeń
mapka2_2.png
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
1procent
bip_logo 

kgp

skanuj
Online
Odwiedza nas 2 gości
Aktualności Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu
Policjant kaliskiej drogowki czwarty w Wielkopolsce
27.05.2016.
img_9392Już po raz dwudziesty dziewiąty policjanci z Wielkopolski rywalizowali - tym razem w Pile, o tytuł „Policjanta Ruchu Drogowego Roku 2016”. Wzięło w nim udział 35 najlepszych policjantów i żołnierzy Żandarmerii Wojskowej z wielkopolskiego garnizonu. Zwycięzcą konkursu został st. sierż Marcin Sawicki. Kaliski policjant sierż. szt. Rafał Trela zajął, wysokie czwarte miejsce.
…więcej
 
Policjanci i ratownicy mówili o bezpieczeństwie
27.05.2016.

4Kaliscy policjanci niemal codziennie spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Spotkania dotyczą ważnych dla nich spraw - bezpieczeństwa w życiu codziennym, unikania niebezpieczeństw, a także odpowiedzialności za czyny popełniane przez nieletnich. Uczniowie nie tylko odwiedzają komendę, ale również zapraszają mundurowych do swoich placówek oświatowych. Jedno z ostatnich tego typu spotkań miało miejsce w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelcu.

…więcej
 
Zapraszamy na "Miejsko-Powiatowy Dzień Dziecka"
27.05.2016.

dd2016Po raz kolejny nad zalewem Szałe odbędzie się „Miejsko-Powiatowy Dzień Dziecka”, którego  tematem przewodnim będzie propagowanie bezpiecznych zachowań wśród najmłodszym mieszkańców naszego miasta i powiatu. Głównymi organizatorami tego przedsięwzięcia są: Komenda Miejska Policji w Kaliszu, Miasto Kalisz, Starostwo Powiatowe w Kaliszu, Wójt Gminy Opatówek oraz Ośrodek Sportu Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci

do udziału w atrakcjach zorganizowanych z okazji ich święta !

…więcej
 
"Bezpieczny Weekend - Boże Ciało 2015"
25.05.2016.
litrdNadchodzący długi weekend, to doskonała okazja do wypoczynku, ale jednocześnie moment rodzący pewne zagrożenia. Kaliscy policjanci mając na uwadze bezpieczeństwo podróżujących, w dniach od 25 do 29 maja przeprowadzą działania „Bezpieczny Weekend - Boże Ciało 2016”. Akcja ma na celu zapewnienie bezpiecznego przejazdu wszystkim podróżującym drogami naszego miasta i powiatu.
…więcej
 
Progresja wiekowa - szansa dla "Niezapominajek"
25.05.2016.
gwiazdakgp
25 maja to Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego, którego symbolem jest kwiat niezapominajki. W tym dniu szczególnie pamiętajmy o zaginionych dzieciach, w szczególności tych, których los do tej pory pozostaje nieznany. Pomimo coraz większej skuteczności działań poszukiwawczych Policji i wykorzystywania do poszukiwań najnowszych dostępnych narzędzi technicznych i technologicznych, nadal istnieje grupa osób długotrwale zaginionych – w dużej części takich, którzy zaginęli będąc jeszcze dziećmi i do tej pory nie powrócili do rodzinnych domów. Po wielu latach od zaginięcia ze zrozumiałych względów nie dysponujemy wizerunkiem tych osób. W takiej właśnie sytuacji z pomocą przychodzi progresja wiekowa.
…więcej
 
Pierwszoklasiści z wizytą w komendzie
24.05.2016.

9Najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół w Piotrowie odwiedzili kaliską komendę. Policjanci zajmujący się problematyką prewencji kryminalnej oraz ruchu drogowego opowiedzieli dzieciom o bezpieczeństwie m.in. prawidłowym zachowaniu się na drodze. Stróże prawa pokazali również pierwszoklasistom jak pracują i jakiego sprzętu używają w codziennej służbie.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2792

baner170x85_animowany
308
  
debaty społeczne
dziel
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
header_wielkopolska[1]
wozniak_www_kmp_kalisz_zmiana
130[1][1]
informacje-z-odpraw.jpg
telefon-dla-turystow
Informacyjny serwis policyjny
1-okno_isp_top[1]
nszz policjantów
12[1]
Popularne