Komenda Miejska Policji w Kaliszu
Strona Główna
Kierownictwo
Kontakt
Zespół Komunikacji Społecznej
Prewencja
Prewencja kryminalna
Ruch Drogowy
Wydział Dyżurnych
Podległe jednostki
Dzielnicowi-Kalisz
Dzielnicowi-Powiat
Zaginieni i poszukiwani
IPA
Klub Honorowych Dawców Krwi
Stowarzyszenie emerytów
Komunikaty
Skargi i wnioski
Podziękowania
Realizacje wniosków z debaty
mapka2_2.png
1procent
bip_logo 

kgp

skanuj
Online
Odwiedza nas 1 gość
Aktualności Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu
PZPN podziękował kaliskim policjantom
31.10.2014.

zgd1_3121Wczoraj w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się XIV Konferencja "Bezpieczny stadion". W trakcie spotkania Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński rozmawiał z Prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem o bezpieczeństwie meczów piłkarskich. Podczas imprezy znalazł się również „kaliski akcent”. Mł. insp. Mirosław Ścisły, szef KMP w Kaliszu odebrał z rąk Prezesa PZPN podziękowanie za współpracę z Klubem Calisia Kalisz.

…więcej
 
Naklejki dla "Bezpiecznych autobusów"
31.10.2014.

000_0006Już od kilku lat policjanci kaliskiej drogówki kontrolują autokary na wniosek organizatorów wycieczek. Kontrole prowadzone są najczęściej na prośbę rodziców lub opiekunów dzieci wyjeżdżających na szkolne wycieczki. Wczoraj wszystkim skontrolowanym kierowcom policjanci drogówki wręczyli naklejki z logo akcji „Bezpieczny autobus”.


…więcej
 
Bezpieczne Halloween
31.10.2014.

halloweenHalloween to święto obchodzone w wielu krajach nocą 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych. Tego dnia dzieci w przebraniach odwiedzają mieszkańców swojej okolicy i zbierają słodycze. Z roku na rok coraz więcej młodych kaliszan włącza się w zabawę z okazji Halloween Policjanci apelują o kulturalne świętowanie oraz zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym „przebierańcom”.

…więcej
 
Akcja "Znicz 2014"- zmiany w organizacji ruchu
29.10.2014.

nowe_logoKaliscy policjanci rozpoczęli już przygotowania do kolejnej akcji „ZNICZ”. Tradycyjnie już przełom października i listopada to czas wytężonej pracy funkcjonariuszy policji. W tym okresie będziemy mieli do czynienia ze wzmożonym ruchem na drogach, a co za tym idzie utrudnieniami w płynnej jeździe, szczególnie w rejonach cmentarzy. Poniżej przedstawiamy organizacje ruchu na czas obchodów Święta Zmarłych i usytuowanie wyznaczonych tymczasowych parkingów przy cmentarzach.

…więcej
 
16-letni "pirat drogowy"
29.10.2014.

rw-kogutW nocy z soboty na niedzielę funkcjonariusze Ruchu Drogowego z kaliskiej komendy zatrzymali po brawurowym pościgu kierowcę samochodu, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że za kierownicą auta siedział…16-letni uczeń gimnazjum. Na szczęście lekkomyślny nastolatek nie był sprawcą żadnego poważnego zdarzenia drogowego. Jednakże swoim zachowaniem spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

…więcej
 
Już wkrótce ruszy akcja "Bezpłatnego sprawdzania oświetlenia i stanu ogumienia pojazdów"
28.10.2014.

obraz11_027W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego kaliska Policja wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego, stacjami kontroli pojazdów, Urzędem Miejskim oraz Starostwem Powiatowym zaplanowała w dniach od 3 do 7 listopada akcję „Bezpłatnego sprawdzania oświetlenia i stanu ogumienia pojazdów”.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2151
debaty społeczne
dziel
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
header_wielkopolska[1]
308
  
sier._szt._wozniak_www_kmp_kalisz_zmiana
130[1][1]
informacje-z-odpraw.jpg
telefon-dla-turystow
Informacyjny serwis policyjny
1-okno_isp_top[1]
nszz policjantów
12[1]
Popularne