Komenda Miejska Policji w Kaliszu
Strona Główna
Kierownictwo
Kontakt
Zespół Komunikacji Społecznej
Prewencja
Prewencja kryminalna
Ruch Drogowy
Wydział Dyżurnych
Podległe jednostki
Dzielnicowi-Kalisz
Dzielnicowi-Powiat
Zaginieni i poszukiwani
IPA
Klub Honorowych Dawców Krwi
Stowarzyszenie emerytów
Komunikaty
Skargi i wnioski
Podziękowania
Realizacje wniosków z debaty
Prewencja kryminalna
mapka2_2.png
1procent
bip_logo 

kgp

skanuj
Online
Odwiedza nas 1 gość
Aktualności Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu
Policjanci na "Targach budownictwa"
17.04.2015.

1Tegoroczne kaliskie „Targi budownictwa” były okazją do informowania osób zainteresowanych budową domów oraz remontem mieszkań o konieczności właściwego zabezpieczenia mienia przed kradzieżami oraz włamaniami. Policjanci radzili, jak skutecznie ustrzec się przed tego rodzaju zdarzeniami.

…więcej
 
Wzniecił pożar by uniknąć odpowiedzialności
17.04.2015.

img_0326Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu przy wsparciu funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zlikwidowali kolejne miejsca przechowywania nielegalnych wyrobów akcyzowych. Stróże prawa zatrzymali 42–latka. Mężczyzna próbował zatrzeć ślady przestępstwa podpalając jedno z wynajmowanych pomieszczeń, w którym przechowywał tytoń, papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy skarbowej.

…więcej
 
Dwie kaliszanki oszukane metodą "na funkcjonariusza CBŚ"
15.04.2015.

babciuWczoraj na terenie Kalisza doszło do dwóch oszustw metodą „na funkcjonariusza CBŚ”. Ofiarą oszustwa padły dwie seniorki, którym człowiek podający się za funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego „polecił” wypłacić pieniądze z kont. Łupem sprawców padło blisko 70 tys. złotych. Policjanci apelują o ostrożność i zdrowy rozsądek w kontaktach z nieznajomymi osobami. Nie pozwólmy, aby nasi najbliżsi stracili dorobek całego życia. Rozmawiajmy z nimi o oszustach i metodach ich działania.

…więcej
 
Policjanci obezwładnili desperata
14.04.2015.

nowe_logoPolicjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu uratowali 20-latka, który będąc pod wpływem dopalaczy chciał odebrać sobie życie. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii, zdesperowany mężczyzna trafił do szpitala.

…więcej
 
Zmiany w przepisach ruchu drogowego
14.04.2015.
czapkardOd 11 kwietnia br. weszły w życie nowe przepisy dotyczące wysokości mandatów nakładanych za wybrane rodzaje wykroczeń w ruchu drogowym. Na przykład osoba nieuprawniona, która zaparkuje na miejscu przeznaczonym dla osoby niepełnosprawnej musi się liczyć z mandatem karnym w wysokości 800 zł.
…więcej
 
"Bezpieczny senior" w Stawiszynie
13.04.2015.

img_20150411_161057Komendant Komisariatu Policji w Stawiszynie podkom. Violetta Malinowska oraz Burmistrz Stawiszyna Pani Justyna Urbaniak spotkały się z seniorami zrzeszonymi w Oddziale Miejskiego Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" w Stawiszynie. Szefowa komisariatu w trakcie rozmów z uczestnikami spotkania poruszyła tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na koniec wszyscy otrzymali odblaski z logo Gminy i Miasta Stawiszyn oraz drobne upominki.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2352

baner170x85_animowany
debaty społeczne
dziel
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
header_wielkopolska[1]
308
  
wozniak_www_kmp_kalisz_zmiana
130[1][1]
informacje-z-odpraw.jpg
telefon-dla-turystow
Informacyjny serwis policyjny
1-okno_isp_top[1]
nszz policjantów
12[1]
Popularne