Komenda Miejska Policji w Kaliszu
Strona Główna
Kierownictwo
Kontakt
Zespół Komunikacji Społecznej
Prewencja
Prewencja kryminalna
Ruch Drogowy
Wydział Dyżurnych
Podległe jednostki
Dzielnicowi-Kalisz
Dzielnicowi-Powiat
Zaginieni i poszukiwani
IPA
Klub Honorowych Dawców Krwi
Stowarzyszenie emerytów
Komunikaty
Skargi i wnioski
Podziękowania
Realizacje wniosków z debaty
Prewencja kryminalna
Mapy zagrożeń
mapka2_2.png
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
1procent
bip_logo 

kgp

skanuj
Online
Odwiedza nas 1 gość
Aktualności Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu
Bezbieczeństwo pilegrzymów
22.07.2016.

20160721_092112_resizedDbając o bezpieczeństwo pielgrzymów podczas Kaliskich Dni Diecezji, które trwają od 20 do 24 lipca kaliscy policjanci pełnią patrole w miejscach przebywania gości oraz służą pomocą w sytuacjach, które tego wymagają. Funkcjonariusze podczas spotkania  pielgrzymami przekazali również najistotniejsze informacje dotyczące ich bezpieczeństwa, rozdali im ulotki w językach angielskim i niemieckim z telefonami, pod którymi mogą uzyskać pomoc w przypadku niebezpieczeństwa.

…więcej
 
Konferencja prasowa - dopalacze
20.07.2016.

6Problematyka dopalaczy była głównym tematem konferencji prasowej zorganizowanej w kaliskim ratuszu. Przedstawiciele Policji, Urzędu Miejskiego, Sanepidu oraz szpitala przedstawili efekty wspólnych działań skierowanych przeciw dystrybucji dopalaczy na terenie naszego miasta. Ścisła współpraca wszystkich instytucji przynosi dobre efekty.

…więcej
 
Mołdawska delegacja w kaliskiej komendzie
20.07.2016.

p1100152Delegacja z miasta Ungheni na czele z Burmistrzem Alexandru Ambros odwiedziła Komendę Miejską Policji w Kaliszu. Goście spotkali się z mł. insp. Mirosławem Ścisłym - szefem kaliskiej jednostki oraz jego zastępcą mł. Insp. Tomaszem Francuszkiewiczem. Wizyta była okazją nie tylko do zwiedzenia komendy, ale również do zaprezentowania pracy policjantów, a także omówienia przyjętych rozwiązań organizacyjnych.

…więcej
 
Znalazła portfel z pieniędzmi i oddał go policjantom
18.07.2016.
portfelObywatelską postawą wykazała się 48-letnia mieszkanka gminy Godziesze Wielkie. Kobieta znalazła na terenie Kalisza portfel z pieniędzmi, dokumentami oraz kartami płatniczymi. Natychmiast powiadomiła o tym fakcie patrol Policji, który spotkała w mieście. Jeszcze tego samego dnia zguba trafiła do prawowitego właściciela.
…więcej
 
Bezpieczne wakacje na wsi
18.07.2016.

20160712_103052Uczestnicy półkolonii organizowanych w powiecie kaliskim mieli okazję spotkać się z funkcjonariuszami policji w ramach prowadzonej akcji „Bezpieczne Wakacje”. Celem wizyty było przedstawienie dzieciom zagrożeń występujących w czasie letnich wakacji na wsi. Wiele dzieci latem pomaga najbliższym w pracach rolnych, nie zawsze zdając sobie sprawę z czyhających na nich niebezpieczeństw

…więcej
 
Minister Adamczyk o działaniach na rzecz edukacji uczestników ruchu drogowego
14.07.2016.
img1328eRozwiązania, które dziś prezentujemy, będą dużym ułatwieniem dla przyjeżdżających do Polski i  dla Polaków wybierających się za granicę. Powinny mieć również wpływ na poniesienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym - powiedział minister infrastruktury i budownictwa, przewodniczący Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Andrzej Adamczyk podczas konferencji prasowej poświęconej działaniom podejmowanym na rzecz edukacji uczestników ruchu drogowego, która odbyła się 30 czerwca 2016 r.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2854

baner170x85_animowany
308
  
debaty społeczne
dziel
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
header_wielkopolska[1]
wozniak_www_kmp_kalisz_zmiana
130[1][1]
informacje-z-odpraw.jpg
Informacyjny serwis policyjny
1-okno_isp_top[1]
nszz policjantów
12[1]
Popularne