Komenda Miejska Policji w Kaliszu
Strona Główna
Kierownictwo
Kontakt
Zespół Komunikacji Społecznej
Prewencja
Prewencja kryminalna
Ruch Drogowy
Wydział Dyżurnych
Podległe jednostki
Dzielnicowi-Kalisz
Dzielnicowi-Powiat
Zaginieni i poszukiwani
IPA
Klub Honorowych Dawców Krwi
Stowarzyszenie emerytów
Komunikaty
Skargi i wnioski
Podziękowania
Realizacje wniosków z debaty
Prewencja kryminalna
mapka2_2.png
 INFORMACJE W JĘZYKU MIGOWYM
1procent
bip_logo 

kgp

skanuj
Online
Odwiedza nas 11 gości
Aktualności Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu
Reorganizacja KMP w Kaliszu
01.12.2015.

odp_017Konieczność dostosowania się do aktualnych potrzeb jednostki, usprawnienie służby oraz zwiększenie efektywności pracy – to główne cele reorganizacji w strukturach Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Zmiany weszły w życie z początkiem grudnia br. W związku z tym, szef kaliskiej jednostki - mł. insp. Mirosław Ścisły, wręczył rozkazy personalne, funkcjonariuszom zajmującym stanowiska kierownicze w poszczególnych wydziałach.

…więcej
 
Kryształowe Gwiazdy wręczone po raz jedenasty!
30.11.2015.

13Po raz jedenasty „Kryształowe Gwiazdy” trafiły do rąk policjantek i policjantów, którzy uratowali ludzkie życie. Tegoroczni laureaci tego wyjątkowego wyróżnienia wykazali się szczególną odwagą i determinacją w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Wśród wyróżnionych znaleźli się także funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Nagrody ufundowane zostały przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego.

…więcej
 
Szkolenie klas mundurowych
30.11.2015.
20151126_093625_resizedUczniowie klas mundurowych z czterech szkół współpracujących z Komendą Miejską Policji w Kaliszu, uczestniczyli w szkoleniu zorganizowanym przez funkcjonariuszy Zespołu Prewencji Kryminalnej. Młodzi kadeci mieli okazję usłyszeć na czym polega służba w policji oraz jak wygląda struktura organizacyjna kaliskiej jednostki.
…więcej
 
Bezpieczne "Andrzejki"
27.11.2015.

img_2391Okres świąt, długich weekendów oraz popularnych imienin charakteryzuje się większą niż zwykle liczbą zdarzeń. Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta, kaliska policja w dniach od 27 listopada do 30 listopada przeprowadzi działania prewencyjne, których celem jest ograniczenie liczby przestępstw i wykroczeń na terenie naszego miasta i powiatu. Policjanci w tych dniach będą pełnić wzmożone służby patrolowe.

…więcej
 
Kampania 16 dni przeciwko przemocy wobec kobiet
26.11.2015.
nowe_logoKażdego roku w dniu 25 listopada rozpoczyna się kampania: „16 Dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet”, którą zainicjowała w 1991 roku organizacja Women's Global Leadership Institute przy Uniwersytecie Rutgers w dniu oficjalnie uznanym przez ONZ Dniem Eliminacji Przemocy Wobec Kobiet dla upamiętnienia zabójstwa sióstr Patrii, Minervy i Marii Teresy Mirabal w czasach dyktatury Rafaela Trujillo w Republice Dominikany. Kampania odbywa się pomiędzy 25 listopada ogłoszonym jako Międzynarodowy Dzień Przeciw Przemocy Wobec Kobiet a 10 grudnia, czyli Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka. Wybór tych dat ma na celu podkreślenie faktu, że prawa kobiet są prawami człowieka.
…więcej
 
Sfingował kradzież auta
26.11.2015.

p1030436Przez 14 godzin, nieprzerwanie pracowali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego nad sprawą kradzieży pojazdu marki audi. Policjanci zajmujących się zwalczaniem przestępczości samochodowej ustalili, że do przestępstwa nie doszło. Fikcyjne zawiadomienie w tej sprawie złożył 53-letni mieszkaniec Zielonej Góry. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet 3 lat więzienia.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2597

baner170x85_animowany
debaty społeczne
dziel
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
header_wielkopolska[1]
308
  
wozniak_www_kmp_kalisz_zmiana
130[1][1]
informacje-z-odpraw.jpg
telefon-dla-turystow
Informacyjny serwis policyjny
1-okno_isp_top[1]
nszz policjantów
12[1]
Popularne