Komenda Miejska Policji w Kaliszu
Strona Główna
Kierownictwo
Kontakt
Zespół Komunikacji Społecznej
Prewencja
Prewencja kryminalna
Ruch Drogowy
Wydział Dyżurnych
Podległe jednostki
Dzielnicowi-Kalisz
Dzielnicowi-Powiat
Zaginieni i poszukiwani
IPA
Klub Honorowych Dawców Krwi
Stowarzyszenie emerytów
Komunikaty
Skargi i wnioski
Podziękowania
Realizacje wniosków z debaty
Prewencja kryminalna
mapka2_2.png
1procent
bip_logo 

kgp

skanuj
Online
Odwiedza nas 2 gości
Aktualności Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu
Policjanci dzieciom
19.12.2014.

img_5432Policjanci i pracownicy cywilni kaliskiej jednostki po raz kolejny włączyli się do akcji dzieci z przedszkola „Bursztynowy Zamek”. Na terenie komendy zbierano słodycze, które przedszkolaki przekażą wkrótce dzieciom z ubogich rodzin. Akcję wsparło wiele firm i instytucji dzięki temu udało się przygotować 145 świątecznych paczek.

…więcej
 
Schwytali i zabili sarnę
19.12.2014.

maska_rwPolicjanci z Komisariatu Policji w Opatówku zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 19 do 42 lat, którzy zabili sarnę. Wczoraj wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty. Mężczyźni poniosą odpowiedzialność za naruszenie przepisów „Ustawy o ochronie zwierząt”.

…więcej
 
Spotkanie w Blizanowie
19.12.2014.

dsc_0133Policjanci Wydziału Prewencji wspólnie z sierż. Pyrkiem – maskotką wielkopolskiej Policji odwiedzili dzieci z Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Blizanowie. Funkcjonariusze przypomnieli maluchom o podstawowych zasadach obowiązujących w ruchu drogowym oraz namawiali do noszenia elementów odblaskowych. Spotkanie było możliwe dzięki uprzejmości księdza proboszcza Tomasza Strzeleckiego, któremu również zależy na bezpieczeństwie swoich najmłodszych parafian

…więcej
 
Oszust usłyszał zarzuty
18.12.2014.

kajdanki-kmpPolicjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który odpowie za pięć oszustw i jedno usiłowanie oszustwa. 26-latek podszywając się pod sąsiada odwiedzał mieszkańców Kalisza i „pożyczał” różne sumy pieniędzy. Mężczyzna już usłyszał zarzuty za popełnione przestępstwa. Teraz grozi mu kara do 8 lat więzienia.

…więcej
 
Program "Bezpieczne dzielnice"
17.12.2014.

obraz11_019Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu podsumowano kolejny etap realizacji programu „Bezpieczne Dzielnice”. Wszyscy uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z działaniami policjantów, które były realizowane w ramach programu. Wstępne dane wskazują, że współpraca Policji oraz podmiotów pozapolicyjnych przyczyniła się do spadku przestępczości na terenie objętym programem.

…więcej
 
Świąteczne paczki dla najmłodszych
17.12.2014.

obraz11_011Wczoraj Komendant Miejski Policji w Kaliszu mł. insp. Mirosław Ścisły zaprosił na spotkanie wigilijne najmłodszych kaliszan. Na dzieci czekała miła niespodzianka, którą przygotowali policjanci Wydziału Prewencji. Oczywiście na takiej uroczystości nie mogło zabraknąć tak ważnej osoby jak Św. Mikołaj.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2219
debaty społeczne
dziel
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
header_wielkopolska[1]
308
  
sier._szt._wozniak_www_kmp_kalisz_zmiana
130[1][1]
informacje-z-odpraw.jpg
telefon-dla-turystow
Informacyjny serwis policyjny
1-okno_isp_top[1]
nszz policjantów
12[1]
Popularne