Komenda Miejska Policji w Kaliszu
Strona Główna
Kierownictwo
Kontakt
Zespół Komunikacji Społecznej
Prewencja
Prewencja kryminalna
Ruch Drogowy
Wydział Dyżurnych
Podległe jednostki
Dzielnicowi-Kalisz
Dzielnicowi-Powiat
Zaginieni i poszukiwani
IPA
Klub Honorowych Dawców Krwi
Stowarzyszenie emerytów
Komunikaty
Skargi i wnioski
Podziękowania
Realizacje wniosków z debaty
mapka2_2.png
1procent
bip_logo 

kgp

skanuj
Online
Odwiedza nas 4 gości
Aktualności Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu
Zatrzymany wandal, który zniszczył osiem telewizorów
20.10.2014.

obraz11_014Nawet na 7,5 roku więzienia grozi 41-latkowi zatrzymanemu w piątek przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Wandal w jednym z kaliskich marketów uszkodził osiem telewizorów. Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kaliszu zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci  tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

 

…więcej
 
Najpierw włamali się do piwnicy, a później próbowali uciekać policjantom
17.10.2014.

obraz11_002Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn, podejrzanych o włamanie do piwnicy i kradzież m.in. roweru. Jeden ze sprawców, aby nie zostać zatrzymanym próbował ratować się ucieczką przez okno mieszkania mieszczącego się na parterze budynku. Ku swojemu zaskoczeniu wpadł prosto w policyjne ręce.

…więcej
 
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
17.10.2014.
1-146958Przestępstwo handlu ludźmi jako współczesna forma niewolnictwa stanowi jedną z najcięższych zbrodni, godzącą w podstawowe wartości człowieka, jakimi są wolności i godność ludzka. Zwalczanie tego procederu stanowi wyzwanie dla całej Unii Europejskiej. 18 października obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Polska Policja po raz kolejny bierze aktywny udział w realizacji tego przedsięwzięcia.
…więcej
 
Współne działania Policji i ITD
17.10.2014.

obraz11_024W czwartek, 16 października policjanci ruchu drogowego wraz z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego przeprowadzili działania "Autobus". Jeden z punktów kontrolnych znajdował się w miejscowości Opatówek na drodze krajowej nr 12. Mundurowi sprawdzali m.in. stan techniczny pojazdów, trzeźwość oraz czas pracy kierowców, a także liczbę przewożonych pasażerów.

…więcej
 
Zabezpiecz działke na zimę !
17.10.2014.

obraz11_134Wczoraj Policjanci Wydziału Prewencji rozpoczęli akcję informacyjno-prewencyjną dotyczącą zabezpieczenia ogródków działkowych przed kradzieżami i włamaniami. Akcja potrwa do końca października. Podczas jej trwania policjanci odwiedzą wszystkie ogrody działkowe na terenie naszego miasta.


…więcej
 
Policjanci bili rekord w resuscytacji
17.10.2014.

obraz11_093Wczoraj kaliscy policjanci włączyli się w bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą liczbę osób. W akcji wzięło udział ponad 700 osób – przedszkolaków, uczniów i przedstawicieli służb mundurowych. Organizatorem imprezy była Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a koordynatorem imprezy sztab powiatowy organizacji.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2136
debaty społeczne
dziel
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
header_wielkopolska[1]
308
  
sier._szt._wozniak_www_kmp_kalisz_zmiana
130[1][1]
informacje-z-odpraw.jpg
telefon-dla-turystow
Informacyjny serwis policyjny
1-okno_isp_top[1]
nszz policjantów
12[1]
Popularne