Komenda Miejska Policji w Kaliszu
Strona Główna
Kierownictwo
Kontakt
Zespół Komunikacji Społecznej
Prewencja
Prewencja kryminalna
Ruch Drogowy
Wydział Dyżurnych
Podległe jednostki
Dzielnicowi-Kalisz
Dzielnicowi-Powiat
Zaginieni i poszukiwani
IPA
Klub Honorowych Dawców Krwi
Stowarzyszenie emerytów
Komunikaty
Skargi i wnioski
Podziękowania
Realizacje wniosków z debaty
Prewencja kryminalna
mapka2_2.png
1procent
bip_logo 

kgp

skanuj
Online
Odwiedza nas 6 gości
Aktualności Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu
Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu z wizytą w Kaliszu
02.07.2015.
13Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Rafał Batkowski gościł 1 lipca br. w Kaliszu. Szef wielkopolskich policjantów podczas wizyty wręczył nagrody wyróżniającym się w służbie policjantom, spotkał się z policyjnymi emerytami oraz wziął udział w spotkaniu podsumowującym roczny okres działania pilotażowego programu „Bezpieczne Dzielnice”.
…więcej
 
Graficiarze w rękach Policji
01.07.2015.

29062015Policjanci z Zespołu ds. Nieletnich ustalili i zatrzymali młodych graficiarzy w wieku od 15 do 16 lat. Nieletni pomalowali sprayem elewacje domu jednorodzinnego . Pokrzywdzony oszacował straty spowodowane działaniem „pseudo artystystów” na kwotę ponad tysiąc złotych. Wkrótce ich „malarska” pasja znajdzie swój finał w Sądzie ds. Nieletnich.

 

…więcej
 
Bezpieczne wakacje na drogach - piesi
30.06.2015.
piesiWakacje i związane z nimi liczne wyjazdy do miejsc letniego wypoczynku, zachęcają do kolejnego przypomnienia zagadnień związanych z bezpieczeństwem na drogach. Wzmożony ruch wakacyjny odbywa się nie tylko na głównych ciągach komunikacyjnych, ale także w rejonach miejscowości wypoczynkowych. Szczególnie w weekendy użytkownicy dróg spodziewać się powinni zwiększonej liczby rozmaitych pojazdów, a także pieszych. Policjanci apelują i proszą – bądźmy rozważnymi pieszymi!
…więcej
 
Sprawcy kradzieży w rękach Policji
30.06.2015.
kajdanki-kmp

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o kradzież torebki z jednego z lokali gastronomicznych w Kaliszu. Wewnątrz znajdowała gotówka w kwocie 3700 zł oraz telefon komórkowy. Sprawcy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Grozi im teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Kaliscy policjanci z wizytą na półkoloniach
30.06.2015.
20150630_102454Dziś policjanci z Wydziału Prewencji  kaliskiej komendy odwiedzili uczestników półkolonii. Głównym celem spotkania było przypomnienie najmłodszym podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Mundurowi przekazali dzieciom informacje jak należy reagować w sytuacjach zagrożenia i do kogo zwrócić się o pomoc.
…więcej
 
Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem
29.06.2015.

img_1486Działania ukierunkowane na przeciwdziałanie demoralizacji i przestępczości nieletnich przeprowadzili w miniony weekend kaliscy policjanci. Termin ich przeprowadzenia nie był przypadkowy. W tych dniach uczniowie świętowali zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie długo wyczekiwanych wakacji.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 2437

baner170x85_animowany
debaty społeczne
dziel
Racism. Say it. Fight it.
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
z_skrzynka.jpg
header_wielkopolska[1]
308
  
wozniak_www_kmp_kalisz_zmiana
130[1][1]
informacje-z-odpraw.jpg
telefon-dla-turystow
Informacyjny serwis policyjny
1-okno_isp_top[1]
nszz policjantów
12[1]
Popularne